Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulamaların Önemi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Mobil Uygulamaların ÖnemiHepimiz için mobil cihazlar artık vazgeçilmezimiz, hayatımızı birden çok ekranda dinamik olarak geçiriyoruz. Peki bu durumda mobil kullanıcıları kaçırmamak adına işletmeniz için neler yapıyorsunuz? 

E-ticaret siteniz mobil cihazlara uyumlu mu ya da kullanıcılarınıza hemen ulaşmak adına bir mobil uygulama kullanıyor musunuz? 

Bu noktada mobil uygulamaların önemini daha iyi anlayabiliyoruz. Aslında hepimizin telefonunda ya da tabletinde mobil uygulamalar yüklüdür,  bu oyun olabilir takip ettiğiniz bir marka ya da takımın mobil uygulaması olabilir.  Amacımız istediğimiz bilgiye hemen erişmek ve faydalanabileceğimiz kampanyaları takip etmek. 

Nielsen'e göre kullanıcılar ayda ortalama 30 saati uygulamalarda geçiriyor, uygulamalar, "öğrenmek istiyorum", "gitmek istiyorum", "satın almak istiyorum", "yapmak istiyorum" anlarında temel bir rol oynuyor.  E-ticaret siteniz için mobil uygulama yaptırmanız müşterileriniz ile olumlu etkileşimler kurmanızın en güçlü yoludur. Diyelim ki bayram dönemi için çok iyi bir kampanya hazırladınız ve bu kampanyayı tüm üyelerinize iletmek istiyorsunuz, Mobil uygulama sayesinde anında bildirim özelliği ile müşterilerinize daha hızlı ulaşabilir mesajınızı net bir şekilde iletebilirsiniz... 
Yapılan araştırmalara göre kullanıcıların %40'ı mobil uygulamalara, uygulama mağazalarında gözatıyor ancak mobil uygulamanızı Google Adwords'un mobil uygulama reklamlarını kullanarak da daha fazla kişiye tanıtabilir uygulamanızı indirmeleri için teşvik edebilirsiniz.   

Kullanıcılarınız ile etkileşimi arttırmak, daha fazla kişiye ulaşmak ve satışlarınızı arttırmak için tek bir seferde ücret ödeyerek e-ticaret sitenizin mobil uygulamasını yaptırabilir sonrasında müşterilerinize kampanyalar yapıp, ücretsiz olarak duyurabilirsiniz. Müşterilerin sizi bulmasını beklemeyin mobil uygulamalar ile müşterinize hemen ulaşın!

Detaylı Bilgi ve Deneme için 444 2 176 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya Ticimax'ı aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz test edebilirsiniz. 


15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN