Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax Blog

E-ticaret ile işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler ve önemli ipuçları Ticimax Blog'ta.

Facebook Login Nedir?

İçindekiler;

 
  • Facebook Login Nedir?

  • Facebook Entegrasyonu ile Hızlı Üyelik İşlemleri!

  • Facebook Connect

 

 

Hayatımızın her anını kolaylaştıran sosyal medya platformu olan Facebook, e-ticaret sitelerine üye olmada önemli bir kolaylık sağlayarak birçok kullanıcıyı şifre ve bilgilerini tekrar tekrar girmekten kurtarmaktadır. Facebook Login entegrasyonu ile özellikle e-ticaret siteleri kullanıcı kazanmada büyük bir avantaj sağlamıştır...

 

Facebook Login Nedir?

 

Facebook Login Nedir?

 

Facebook Connect veya Connect with Facebook olarak da bilinen Facebook Login entegrasyonu web sitelerine hızlı üyelik için geliştirilmiş bir özelliktir. Bilindiği gibi birçok e-ticaret sitesi veya normal sanal mağaza sahibi kullanıcılarına çok daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla üye olmalarını talep etmektedir.

 

Birçok kullanıcı zaman kaybı, bilgi güvenliği, kullanıcı adı ve şifre takibinin zor olmasından dolayı üyelik işlemleri gerçekleştirmek istememektedir. Bu durumda sitelerin kullanıcı portföylerini genişletememesinin önündeki en büyük engel olmaktaydı.

 

Facebook Entegrasyonu ile Hızlı Üyelik İşlemleri!


Facebook login özelliğini hizmete sunan bu önemli sosyal medya platformu, kullanıcıların tek bir tıklama ile Facebook kullanıcı bilgilerinin entegre edilmesi sayesinde hızlı bir şekilde üyelik gerçekleştirmektedirler. Facebook'a bu hususta güvenen kullanıcılar çekinmeden bu yöntemle sitelere üye olmaktadırlar.

Özellikle e-ticaret siteleri için mükemmel bir entegrasyon hizmeti olan Facebook Login, birçok e-ticaret sitesinin satış grafiğinin yukarı yönlü bir seyir izlemesine olanak sağlamıştır. Üyelik sistemi üzerine odaklanmış bir e-ticaret siteniz var ise vakit kaybetmeden Facebook Login entegrasyonu gerçekleştirmenizi öneriyoruz. E-ticaret sosyal medya ilişkisi yazımız üzerinden bu husus ile ilgili değerlendirdiğimiz noktalara erişebilirsiniz.

 


E-Ticaret Sitelerine Hızlı Üyelik İçin: Facebook Connect

 

Facebook Connect olarak da isimlendirilen Facebook Login entegrasyonu Facebook oturumu açmak anlamına gelmektedir.

 

Saniyeler içerisinde kullanıcıların üyelik hesaplarına giriş yapmalarına olanak sağlayan Facebook Login entegrasyonu tek tek kullanıcı adının ve şifrenin girilmesinin önüne geçmektedir. Tek yapılması gereken Facebook'a giriş yapmaktır. Birçok kullanıcı da bu önemli sosyal medya pazarlaması için sosyal medya platformu sürekli açık olduğu için üyelik ve giriş işlemlerinde muazzam hızlılık sağlanmaktadır.

 

 

Facebook Login nedir ve entegrasyonu nasıl sağlanır ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunduk. Siz de e-ticaret sitelerinde kolay üyelik ve alışveriş imkanı sağlayan bu entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 08 50 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapmak için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz. 0850 811 08 20