Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

İnternetten Satış Yapmak İçin Pazaryerlerinden Faydalanın

İçerikler;

İnternetten satış yapmak artık hazır e-ticaret yazılımları, pazaryeri yazılımları sayesinde oldukça kolaylaştı. Pazaryerleri sayesinde çok kısa bir süre içerisinde aklınıza gelebilecek her türlü ürünü satabilirsiniz. Ayrıca pazar yerlerini kullanarak da mevcut satışlarınızı ciddi bir şekilde artırabilirsiniz...


 

İnternetten Satış Yapmak İçin Pazaryerlerinden Faydalanın


 

İnternetten Satış Yapmak İçin Faydalanabileceğiniz 4 Pazaryeri!

 

1- Gittigidiyor

Dünya üzerinde en fazla ürün satışının gerçekleştiği Ebay şirketinin Türkiye ayağı olan Gittigidiyor, internetten satış yapmak isteyenlerin ve bu hususta yeterli bilgi ve birikime sahip olmayan kişilerin ilk kullanması gereken pazaryerleri arasında yer almaktadır. Satış başına oldukça uygun komisyonlar alması ve ciddi bir ziyaretçi girişine sahip olması Gittigidiyor'u öne çıkaran özellikler arasında yer almaktadır.İnternetten Satış Yapmak İçin Pazaryerleri Gittigidiyor

 

2- n11.com

E-ticaret sitelerinde satış yapmak söz konusu olduğunda internetten satış siteleri arasında en fazla reklam yatırımları yapan pazaryerlerinden bir tanesi olan n11, Yılın belirli günlerinde ciddi indirimlerin yapılması ve satış karşılığında kupon dağıtılması n11'i diğer pazaryerlerinden ayıran en önemli özellikler arasında yer almaktadır. N11'e çok kısa bir süre içerisinde ürün ekleyerek satış yapmaya başlayabilirsiniz. N11 ve Gittigidiyor komisyon oranlarının birbirine oldukça yakın olduğunu belirtelim...İnternetten Satış Yapmak İçin Pazaryerleri N11

 

3- Hepsiburada

Saymış olduğumuz bu iki pazaryerine kıyasla kurumsallığın çok daha fazla önem kazandığı Hepsiburada'da satış yapmak için bir takım önemli incelemeleri geçmeniz gerekmektedir. İnternetten satış yapmak için muazzam bir potansiyele sahip olan Hepsiburada pazaryeri'nin müşteri gözündeki itibarı diğer pazaryerlerine nazaran çok daha yüksektir. Bu durumda doğal olarak mağazaların satış potansiyelini ciddi bir şekilde artırmaktadır.İnternetten Satış Yapmak İçin Pazaryerleri Hepsiburada

 

4- Trendyol

İnternetten satış yapmak isteyen kişilere önemle tavsiye ettiğimiz pazaryerlerinden bir tanesi de Trendyol'dur. 2018 yılında Alibaba'nın Trendyol'u satın alması sonrasında diğer pazaryerleri gibi önemli bir satış performansı yakalayan Trendyol pazaryeri mevcut e-ticaret siteniz ile koordineli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Pazaryeri entegrasyon firmaları arasında Ticimax'ın gelişmiş pazaryeri entegrasyonu yapısı ile tüm bu pazaryerleri ile entegre olarak; Sipariş, stok ve ürün yönetimlerini tek panel üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Evden e-ticareti kolaylıkla yapmanız mümkün.

 

İlgili içerik; E-ticaret Pazaryeri Entegrasyonları

 

 

Vakit kaybetmeden bu önemli 4 pazaryerine ürünlerinizi yerleştirerek e ticaret pazaryeri  pastasından pay almaya başlayabilirsiniz. Hazır e-ticaret yazılımları ile ilgili olarak 0850 811 08 20 yi arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TİCİMAX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’ye ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret