Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Sanal Pos Nedir?

İçindekiler;

 
  • Sanal Pos Nedir?
  • Sanal Pos Kullanmanın Avantajları!

 

 

Sanal Pos, e-ticaret sektörüne giriş yapmak isteyen girişimcilerin bilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir. Sanal posu e-ticaret sitesine entegre edemeyen veya etmeyen firmalar sanal ortamda hedeflemiş olduğu satış rakamlarına ulaşmada oldukça zorlanacaktır.

 

Sanal Pos Nedir?

 

E-ticaret Siteleri İçin Sanal Pos

 

Sanal Pos, e-ticaret sitelerinin müşterilerinden hesap veya kredi kartı bilgileri ile ödeme alabilmesine olanak sağlayan pos sistemlerine denmektedir. Sanal pos sadece bankalardan ve BDDK lisanslı kuruluşlar aracılığı ile temin edilebilmektedir.

 

Herhangi bir yazılım bilgisine gereksinim duyulmadan siteye hızlı ve kolay bir şekilde entegre edilebilen sanal pos sistemleri kullanıcılarınızın güvenle ve kolayca kredi kartları ile e-ticaret sitenizden alışveriş yapabilmesine olanak tanımaktadır.

 

 

Sanal Pos Kullanmanın Avantajları!

 

1- 7/24 Tahsilat Olanağı Sağlar!

 

E-ticaret sitenizin siz uyurken dahi para kazandırmasını istiyorsanız sanal pos çözümlerini sitenize entegre etmelisiniz. 7 gün 24 saat tahsilat yapabilmeye olanak sağlayan bu sistemler tahsilatların gecede yapılabilmesine imkân tanımaktadır.


İlgili İçerik: Sanal Pos Hakkındaki En Kilit 5 Başlık


7/24 tahsilat, sanal pos, e-ticaret
 

2- Alışveriş Sürecini Hızlandırır!

 

Sanal Pos, bankaların gelişmiş güvenlik sistemlerine sahiptir. Sürekli güncellenen bu sistemler alışverişin oldukça hızlı ve güvenli bir ortamda yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

 

İlgili İçerik: "Sanal Pos Nasıl Alınır?"

 

3-Kolay Raporlama Olanağı!

 

Sanal pos başvurusu ve çözümleri bankaların oldukça başarılı bir şekilde geliştirmiş olduğu sistemlerdir. Satış istatistikleri, sipariş ve işlem incelemesi raporlarını sunan ve hızlı bir şekilde kullanıcısına sunan bu entegre çözümler e-ticaret sitesi sahiplerinin zamandan önemli bir ölçüde tasarruf elde etmesine olanak tanımaktadır.


İlgili İçerik: 3D Secure Nedir? Sanal Mağazalar İçin Neden Önemli?


raporlama, sanal pos, e-ticaret

4-Satış Odaklı Çalışabilme Fırsatı!

 

Bilindiği gibi e-ticaret sitesinde sanal pos çözümleri sunmayan veya sunamayan, sanal pos firmaları anlaşmayan e-ticaret sitelerini sadece bilgilendirme amacı ile müşterilerine sunmaktadırlar. Bu durumda ciddi bir şekilde satış kaybına neden olmakta ve firmaların rakiplerinin gerisinde kalmasına neden olmaktadır. Bu sebeple Sanal Pos sağlayan firmalar oldukça önemlidir.

 

Ödeme Sistemi Entegrasyonlarımıza göz atmayı unutmayınız!satış, ödeme, sanal pos, e-ticaret


 

 

Sanal Pos entegrasyonları ve ödeme iş ortaklarımız hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün inceleme yapmak için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz. 

Bu İçerik de İlginiz Çekebilir: Sanal Mağaza Açma Rehberi


 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN