Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz Alternatif Ödeme Yöntemleri

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kullanabileceğiniz Alternatif Ödeme Yöntemleri

E-Ticaret sitenizde kullanabileceğiniz alternatif ödeme yöntemleri

Kullanıcıların sitenizden alışveriş yapmalarını sağlayacak en büyük araçlardan biri sunduğunuz ödeme sistemleridir.E-ticaret sitenizde ne kadar çok alternatif ödeme yöntemi olursa, rakiplerinizden öne çıkarak fiyat avantajlarının da önüne geçerek tercih sebebi olmanızı sağlayabilirsiniz.Şöyle ki, siz sadece havale ve kapıda ödeme ile satış yapıyorsunuz ancak fiyatlarınız oldukça iyi, rakip firma ise sizinle aynı ürü satıyor ancak sizden daha avantajlı ödeme imkanlarına sahip ve birden fazla banka ile çalışıyor ve taksit imkanları da oldukça avantajlı, işte bu durumunda kullanıcı mutlaka karşılaştırma yapıyor ve o an kart ile ödeme imkanı varsa rakibinizi tercih ediyor.

E-Ticaret'e yeni başlayacaksınız ancak yeni bir firma kurdunuz henüz  bir ticari geçmişiniz yok, sanal pos için bankalara başvuru yaptığınız da başvurunuza olumsuz bir yanıt alabilirsiniz ancak bu sizi yıldırmasın İşte bu gibi durumlardan sizi kurtaracak, sanal pos ihtiyacınızı karşılayacak ve birden fazla bankanın sanal posunu kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri de mevcut.

Aşağıda e-ticaret siteleri tarafından tercih edilen ödeme sistemlerini sizler için bir araya getirdik.Sizin için uygun olan ödeme sistemi ile çalışabilir tüm detaylar için müşteri temsilcilerimiz den detaylı bilgi alabilirsiniz.Tüm Ödeme yöntemleri e-ticaret alt yapımızda mevcuttur

 

Paypal ile Ödeme (www.paypal.com)

Paypal, geleneksel ödeme yöntemlerinden olumsuz yanıt alan küçük işletmeler, online mağazalar, kişiler vb. kullanabileceği güvenli alternatif bir ödeme sistemidir.Paypal alt yapınızı sitenize ekleterek e-ticaret sitenizden kolayca,  kredi ve banka kartlarından ödeme alabilirsiniz.Bunun için önce paypal'da ticari bir hesap açmanız gerekmektedir.

Ipara ile Ödeme (www.ipara.com)

İpara, Multinet kurumsal hizmetler A.Ş.'nin online ödeme sistemidir.İpara direkt ödeme,  tek bir entegrasyon ile 7 bankanın sanal posuna 1 gün içerisinde sahip olmanızı ve tüm sanalposlar'dan tek çekim veya taksitli ödeme almanızı sağlıyor.

PayU ile Ödeme (www.payu.com.tr )

PayU e-ticaret siteleri için geliştirilmiş ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir ödeme sistemidir. Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU, Türkiye'de ki e-ticaret siteleri tarafından tercih edilen ödeme yöntemleri arasında ilk sıralarda gelmektedir.Ticimax ve PayU işbirliği ile 7 bankanın sanal posunu %50 indirimle alabilirsiniz.

Paymec ile Ödeme (www.paymec.com )

Türkiye'de küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların sanalpos ihtiyacını gidermek amacıyla hizmet veren Paymec ile, tüm kredi ve ATM kartlarından tek çekim ayrıca BonusCard, MaximumCard, CardFinans, ParafCard ve FixCard kredi kartlarından ise Taksitli olarak ödemelerinizi alabilirsiniz.

BKM Express ile Ödeme (www.bkmexpress.com.tr )

BKM Express, internet üzerinden kart bilgilerini paylaşmadan alışveriş imkanı yapmayı sağlayan alternatif bir ödeme sistemidir.BKM Express sayesinde kullanıcılar, 17 bankanın kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirler ya da cep telefonlarından para gönderebilirler.

 

 

 

alternatif ödeme yöntemleri

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN