Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax Blog

E-ticaret ile işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler ve önemli ipuçları Ticimax Blog'ta.

Youtube Kanalı Açmak İçin 10 Neden

Günümüzde Youtube kanalı açmak son derece tercih edilen bir pazarlama yöntemidir. Pek çok kişi kendine ait bir Youtube kanalı oluşturur. Youtube kanalı açmak son derece kolay yapılması ile bilinir. Bu sayede herkes kendine ait bir Youtube kanalı oluşturabilir. Youtube kanalı açma para kazanma açısından da son derece verimli bir platformdur. İlk olarak, ne tür bir kanal açmanız gerektiğini belirlemelisiniz. Yetenek ve ilgi alanlarınıza göre bir Youtube kanalı açmak sizler için en iyisi olacaktır. Bu fırsatı değerlendirip izlenme sayılarını arttırırsanız Youtube üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.  


youtube-kanali-ac


1- Youtube Üzerinden Çeşitli Kitlelere Ulaşmak Son Derece Mümkün

 

Youtube sayesinde çeşitli kitlelere ulaşabilirsiniz. Bunun için atmanız gereken ilk adım abone sayınızı arttırmaktır. Youtubeda kanal açmak sizi daha fazla aboneye ulaştırmak için son derece gereklidir. Kendinize bir Youtube kanalı açtıktan sonra kanalınıza düzenli videolar yüklerseniz, abone sayısını çoğaltabilirsiniz.


youtube-kanallari


2- Youtube'da Kendinize Yan Gelir Oluşturabilirsiniz


 

Pek çok kişi günün sonunda kendini Youtube kanalı açmak istiyorum derken bulabilir. Kişilerin bunu demesinin belki de en önemli sebebi, Youtube’un aynı zamanda müthiş bir gelir kazandırma olanağı yaratmasıdır. Siz de arzu ederseniz, parlak fikirleriniz aracılığı ile Youtube üzerinden bir yan gelire sahip olabilirsiniz.


youtube-para-kanal3- Youtube Tüm Gelirinizi Sağladığınız Bir Platforma Dönüşebilir

 

Sahip olduğunuz işten sıkılmış ya da hali hazırda herhangi bir iş ile uğraşmıyor olabilirsiniz. Youtube genel olarak fikir sahibi olan kişilerin video izlenme oranları ile bağlantılı para kazanmasını sağlıyor. Kaliteli içerikler üreterek izlenme sayınızı arttırabilir, tüm gelirinizi Youtube üzerinden kazanabilirsiniz.
 

4- Youtube Üzerinden Kendinize Potansiyel Müşteriler Bulabilirsiniz

 

Youtube aynı zamanda kişilerin müşteri bulma platformuna dönüşebilir. Youtube kanal açma önerileri arasında yer alan bu fikir sayesinde potansiyel müşterilerinizi Youtube üzerinden rahatça bulabilirsiniz.


youtube-kanal-acip-para-kazanmak


5- Youtube'da Çeşitli Kitlelere Ders Verebilirsiniz

 

Bir konuda eğer eğitim aldıysanız ya da o konu hakkında herhangi bir bilgi birikiminiz söz konusuysa Youtube, bu bilgileri aktarabilmek adına son derece faydalı bir platformdur. Belli aralıklar ile kanalınıza yükleyeceğiniz çeşitli eğitim videoları, abonelerinizin faydalanmasına sebep olacaktır.
 

6- Youtube Üzerinden Sahip Olduğunuz Yetenekleri Sergileyin


youtube-feno


Yetenek pazarlaması, belki de Youtube üzerinden yapılabilecek en doğru işlerden biridir. Eğer yemek yapmaya yeteneğiniz varsa youtube yemek kanalı açmak fikrini değerlendirmeye alabilirsiniz. Kendinize yemek kanalı açarak bu yeteneğinizi geniş kitlelerle paylaşabilirsiniz.
 

7- Abonelerinize Youtube Aracılığı ile Hobilerinizi Gösterin

 

Eğer oyun oynamayı çok seven biriyseniz youtube oyun kanalı açmak fikrini benimseyebilirsiniz. Sizler gibi oyun severleri Youtube üzerinden bulabilir, birlikte oyun turnuvaları düzenleyebilirsiniz.
 

8- Youtube Üzerinden Çeşitli Vloglar Çekebilirsiniz


video-cek-youtube
 

Youtube’da yapılabilecek bir başka aktivite vlog çekimidir. Adeta sanal günlük olarak adlandırılan bu vloglar ile gün içinde yaptıklarınızı abonelerinizle paylaşabilirsiniz.

 

9- Youtube'da Aboneleriniz ile Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz youtube-kanal-video


Seyahat etmeyi çok seven biriyseniz Youtube üzerinden deneyimlerinizi abonelerinizle paylaşabilirsiniz. Youtube kanalı açma fikirleri arasında son derece ilgi çekici olan seyahat kanalları her gün binlerce abone tarafından izleniyor.

 

10- Youtube Aracılığı ile Birbirinden Yaratıcı İçeriklere İmza Atın

 

Youtube herkesin de bildiği üzere kanal sahiplerinin fikirlerini özgürce abonelerine aktarabildiği bir platform. Bu sebeple siz de dilerseniz hoşunuza giden bir konu hakkında videolar çekerek birbirinden yaratıcı içeriklere imza atabilirsiniz. Bu sayede geniş kitleler tarafından tanınmış olabilirsiniz.

 

Siz de Ticimax e-ticaret paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek adına e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz. 0850 811 08 20