Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

E-ticaret Sitelerinin Coronaya Karşı Alması Gereken Önlemler

İçerikler;

Dünyanın içinde bulunduğu Corona Virüsüne Karşı E-ticaret Sitelerinin Alması Gereken Önlemleri aktaracağımız bu yazımızda çalışan güvenliği ve hizmet gibi alanlarda bilgiler vereceğiz. Bunlarla beraber bu sürecin nasıl yönetilmesine dair bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

 

Corona Virüs salgının dünyada önemli bir boyuta gelmesiyle beraber birçok insanın alışveriş aktiviteleri değişmeye başladı. Öncesinde genellikle marketler, mağazalar gibi alışveriş merkezlerinden yapılan alışverişler son dönemlerde daha çok e-ticarete kaymaya başladı, sanal mağazalar çoğaldı. Corona Virüse Karşı önlem almak isteyen insanların değişen alışveriş alışkanlıkları da e-ticaret yazılım firmaları veya yapmaya başlayan firmaların sorumlulukları daha fazla artmaya başladı.E-ticaret Sitelerinin Coronaya Karşı Alması Gereken Önlemler

 

Çalışan Sağlığını Ön Planda Tutmaya Özen Gösterin

Corona Virüsüne Karşı E-ticaret Sitelerinin Alması Gereken Önlemler yazımızın ilk bölümünde özellikle çalışan sağlığına yer vermek istedik. Bu süreç içerisinde yıllardır beraber çalıştığınız çalışma arkadaşların sağlığı birçok şeyden daha önemli. Bu nedenle çalışanlarınızın güvenli bir ortamda hizmet verebilmesi için kişisel hijyenlerini aksatmamaları ve Corona Virüs'ten korunmaları için maske, el dezenfektanı, kolonya, eldiven gibi ürünleri işletmeniz için temin edin.E-ticaret Covid Önlemleri Çalışan Sağlığı

 

Hizmetlerinizi En Güvenli Koşullarda Sağlayın

Corona Virüsün bir pandemi haline gelmesiyle beraber insanların alışveriş alışkanlıklarının daha fazla dijitale kayacağını söylemiştik. Şu süreç verdiğiniz hizmetleri göz önünde bulundurduğunuzda özellikle kalıcı müşteri yaratmanız için büyük bir fırsat gibi görünüyor. Kalıcı müşteriler elde etmek için hizmetlerinizi en güvenli ve en hijyenli koşullarda sağlayın. Müşterinizin aldığı ürünü kargo ile yollayacaksanız eğer kargoya vermeden önce dezenfekte işlemlerini gerçekleştirin. Kargo sonrasında müşterilerinize kargolama işleminden önce ürünün dezenfekte edildiğini ve güvenli bir şekilde kullanabilmesi için ürünü teslim aldıktan sonra kendisinin de dezenfekte etmesini önerdiğinize yönelik bir mail atın. Attığınız bu mail müşterinize kendisiyle bağınızı kesmediğinizi ve onların sağlığını düşündüğünüzü gösterecektir.E-ticaret Covid Önlemleri Hizmet Koşulları

 

Hizmetlerinizi Aksatmayın

İnsanların evden çıkmadan dijital ortamlar üzerinden alışveriş yaptığı bu süreçte verdiğiniz hizmetleri aksatmanız hem onların ihtiyaçlarına ulaşma süresini uzatır hem de sizin kötü bir satıcı profili çizmenize neden olabilir. Bu nedenle söz verdiğiniz teslimat tarihlerinde ve söz verdiğiniz şekillerde müşterilerinizin ürünlerini ellerine ulaştırmaya özen gösterin. Unutmayın bu süreçte internet üzerinden alacağınız kötü bir yorum ileride satışlarınızı büyük bir şekilde etkileyebilir.E-ticaret Covid Önlemleri Hizmet Sürekliliği

 

Müşterilerinizin Yararlanabilmesi İçin Ürün Portföyünüzü Geliştirin ve Kampanyalar Düzenleyin

E-ticaret firmaları genellikle birçok alanda hizmet veren firmalar olsa da yeri geldiğinde müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayabilmektedir. Bu nedenle bu süreç içerisinde müşterilerinizin sizden daha fazla alışveriş yapabilmesi için ürün portföyünüzü geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra belirli dönem aralıklarında kampanyalar düzenleyerek onların bu kampanyalardan yararlanmasını sağlayabilir ve size bağlı kalmaları için büyük bir adım atabilirsiniz. Detaylı bilgi için e-ihracat nedir yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

Ticimax E-ticaret paketleri ile ilgili kapsamlı bilgiler almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TİCİMAX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’ye ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret