Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış Rehberi

İçerikler;

COVID-19 pandemisi ile savaştığımız bu günlerde insanların kendisine ve çevresindekilere virüs bulaştırmasını engellemek için kişisel bakıma ve hijyen kurallarına uyma konusunda herkes çok hassas davranmaya başladı. COVID-19’dan korunmanın en bilinen yollarından birisi ise maske ve dezenfektan kullanımı.

 

Pandeminin her geçen gün daha ciddi bir hal almasıyla toptan dezenfektan ve toptan maskelere olan talep artmaya başladı. Yeni bir işe atılmak ve toptan dezenfektan ve toptan maske alıp bu ürünleri toptan veya perakende fiyatlarla satmak isteyen birçok kişi var.

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış Rehberi adlı bu yazımızda sizlerin e-ticarete atılması için ihtiyacı olan tüm bilgileri paylaşacağız.

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış Rehberi

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satmak İçin Şirket Açın

 

E-ticaretle internetten ürün satmak isteyen kişiler, internetten her sattıkları ürünü faturalandırmak ve bu ürünler için vergi ödemek zorunda. Bu nedenle fatura kesebilmeniz ve ürün alım, satımlarınızı yapabilmeniz için olan ilk şey bir şirket kurma zorunluluğunuz.

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske satışı için veya e-ticaret yapmak için kurabileceğiniz üç şirket türü bulunuyor.

 
 • Şahıs Şirketi
 • Anonim Şirketi
 • Limited Şirketi
 

Genellikle e-ticaret yapılan kişiler tarafından açılan şirket türlerinden. Şirketinizi açarken çok masraf yapmak istemiyor ve hızlı bir şekilde satış yapmak istiyorsanız eğer sizlere önereceğimiz şirket türü Şahıs şirketi olacak. Şahıs şirketlerinin hem kurulum maliyeti az hem de hızlı bir şekilde kurulabiliyor.

 
İlgili İçerik; İnternetten Satış Nasıl Yapılır? Bilmeniz Gerekenler (2021 Yeni)
 


İlgili İçerik; Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

 

İlgili İçerik; Şirket Nasıl Kurulur?

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Şirket Açmak

 

E-ticaret Alt Yapınızı Seçerken Doğru Karar Verin

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış Rehberi adlı yazımızın bu bölümünde sizlere e-ticaret alt yapıları hakkında bilgi vereceğiz.

 

İnternetten toptan maske almak ve aldığınız maskeleri veya dezenfektanları satmak istiyorsanız ihtiyacınız olan şeylerden birisi de bir e-ticaret sitesi. E-ticaret sitesi kurarken genellikle herkes tarafından tercih edilen iki türlü alt yapı bulunmaktadır.

 
 • Açık Kaynak Kodlu E-ticaret Alt Yapıları
 • Hazır e-ticaret alt yapıları
 

Açık kaynak kodlu e-ticaret alt yapıları genellikle ücretsiz ve geliştirilmesi sizin tarafınızdan yapılan e-ticaret alt yapılarıdır. İlk dönemlerde açık kaynak kodlu e-ticaret alt yapıları şirketler tarafından tercih edilen alt yapılardan birisi olsa da yazılım, modül ve yazılımcı masrafları göz önünde bulundurulduğunda hazır e-ticaret alt yapılarından daha pahalıya mal olmaktadır.

 

Ticimax gibi hazır e-ticaret alt yapıları ise tüm modüllerin ve e-ticaret faaliyetlerinizi geliştirmeniz için geliştirilen hazır e-ticaret panelleridir. Genellikle ürünün üretim sürecinden, pazarlama ve lojistik süreçlerine kadar olan her türlü ürün sürecini bu alt yapılar üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Gelelim şimdi toptan dezenfektan ve toptan maske satışı için hangi e-ticaret alt yapısını seçmeniz gerektiğine. Genellikle toptan dezenfektan almak ve satmak isteyen kişilerin şu an artan talebi karşılaması için hızlı bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Çünkü hijyen ve temizlik sektörüne olan talep her geçen gün artmaktadır.

 

Toptan hijyen ürünleri alarak perakende veya toptan satış yapmak isteyen firmaların ise hızlı bir şekilde hareket etmesi için hızlı bir şekilde e-ticaret sitelerini kurmaları gerekmektedir. Bu nedenle e-ticaret alt yapınızı seçerken siz de Ticimax gibi hazır e-ticaret alt yapılarını tercih etmeli ve bir an önce artan talebi karşılamaya başlamalısınız.

 

İlgili İçerik; Ücretsiz E-Ticaret Yazılımı Neden Kullanmamalısınız?

 

İlgili İçerik; E-Ticaret PaketleriToptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış E-ticaret Altyapısı Ticimax

 

Toptan Dezenfektan Satış Siteleri Nasıl Olmalı?

 

E-ticaret sitesi kurarak toptan dezenfektan satışı veya toptan maske satışı yapmak istiyorsanız eğer ilk olarak dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi de site tasarımı.

 

Genellikle hijyen ve temizlik sektörlerinde faaliyet gösteren e-ticaret sitelerinin daha çok mavi ve beyaz tonlarındaki renkleri kullandığını bilmeniz gerekmektedir. Bu renkleri tercih etmeniz e-ticaret sitenize giren müşterilerinize güven vermeniz anlamına gelecektir.

 

Bunun sonrasında e-ticaret sitenizde kampanyaları duyurabileceğiniz slider ve banner alanlarının kullanımına da önem vermeniz gerekmektedir. Bununla birlikte e-ticaret sitenizin tasarımının sade olması da müşterilerinizin dikkatinin dağılmaması ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmaları için oldukça önemli.

 

E-ticaret sitenizi Ticimax ile kurarak sizler de hızlı bir şekilde e-ticaret sitenizin tasarımını yapabilir ve ürünlerinizi girerek satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; E-ticarette Responsive Tasarım Neden Önemlidir?

 

İlgili İçerik; Online Mağazalar İçin Tasarım Önerileri

 

Toptan Dezenfektan Satışı Nasıl Olmalı

 

Pazaryerlerinde Satış Yapmaya Başlayın

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış Rehberi adlı yazımızın bu bölümünden pazaryerlerinde satış yapmak neden önemli ve neler yapılmalı konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

E-ticaret sitenizde toptan maske ve dezenfektan satışı için gerekli olan tasarımları yapıp ve ürünlerinizi satışa sunduktan sonra yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi de pazaryerlerinden satış yapmak.

 

Genel olarak Pazaryerlerinin müşteri kitlesi, rekabet ve komisyon oranları göz önünde bulundurulduğunda pazaryerlerinden satış yapmak dezavantajlı gibi görünmektedir. Diğer sektörler için dezavantajlar olsa da maske ve dezenfektan ürünlerinin satışında komisyon ürünlerinin diğer ürünlere göre oldukça düşük olması ürünlerinizi satarken gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Bununla beraber pazaryerlerinde bulunan müşteri kitlesi sayesinde e-ticaret sitenize gelen trafik artacak ve bu da satışlarınızın artmasını beraberinde getirecektir.

 

Pazaryerlerinden satış yapmak için ilk olarak göz önünde bulundurmanız gereken şeyler arasındaysa pazaryeri entegrasyonu bulunmaktadır. Pazaryeri entegrasyonu bir e-ticaret firmasının farklı platformlarda yaptığı satışları yalnızca bir platformdan yönetmesine olanak sağlamaktadır.

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maskeye olan talep oldukça fazla olduğu için pazaryeri entegrasyonu yapmadığınız takdirde stok takibi, fatura kesimi, ödeme kontrolü ve iade gibi süreçleri manuel olarak yapmanız gerekecektir. Bu da beraberinde daha fazla zaman kaybını getirecektir.

 

Eğer sattığınız bir ürünün stoğu bittiğinde ve bu ürün satılıp temin edilemediğinde ise ceza bedeli ödemeniz gerekecektir. Bu nedende maske ve dezenfektan satışı yapacak olan kişilerin pazaryeri entegrasyonu yapması tavsiye edilmektedir.

 

İlgili İçerik; Trendyol’da Satış Yapmak için Bilmeniz GerekenlerToptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış Pazaryeri

 

Sosyal Medya İle İnsanlara Ulaşın

 

E-ticaret yapan firmaların son dönemlerdeki en çok uğraş gösterdikleri alanlardan bir diğeri de sosyal medya platformları. Instagram shop, facebook marketplace gibi satış kanallarının hayatımıza girmesiyle beraber sosyal medyaya olan bakış değişmeye başladı. İlk dönemlerde kurumsal iletişimi yürütmek için kullanılan bu platformlar şimdi satış kanalına da dönmeye başladı.

 

Sizler de toptan maske satışı veya toptan dezenfektan satışı yapmak isteyen bir firmaysanız facebook ve instagram gibi platformlara yönelmeniz hem marka bilinirliğinizi arttıracak hem de daha fazla satış yapmanızı sağlayacak. Sektöre yeni girecek bir firmaysanız eğer şunları göz önünde bulundurarak sosyal medyadan iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

 
 • Ürünlerinize ait bilgiler
 • Kampanya duyurularınız
 • Ürünlerinize ait sertifikalar
 • Ürün tanıtım görselleri ve metinleri
 • Ürün tanıtım videoları
 

Gibi içerikler maske satışı veya dezenfektan satışınızı arttırmaya olanak sağlayacaktır. Fakat bu içerikleri oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli unsur profesyonel bir şekilde içerik oluşturmaktır. Profesyonel bir şekilde içerik oluşturmak için sizlerle paylaştığımız referans içerikleri inceleyebilirsiniz.

 

İlgili İçerik; Instagram'dan Ürün Satmak İçin Stratejiler

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske Satış Sosyal Medya

 

Google Reklamları ve SEO’nun Gücünden Yararlanın

 

İnsanlar bir ürün satın almadan önce genellikle armalarını Google’da yapmaktadır. Bu nedenle sizler de bu insanlara ulaşmak için Google’da öne çıkmaya yönelik çalışmalar yapmalısınız.

 

Google’da Google Reklamları ve SEO çalışmalarıyla öne çıkabilirsiniz Google Reklamları ve SEO çalışmaları.

 
 • Google Reklamları; Genellikle belirli anahtar kelimeler hedeflenerek verilen ücretli reklamlardır.
 • SEO; Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen seo çalışmaları ücretsiz bir şekilde Google’da sıra kazanmanızı sağlayan çalışmalardır. Genellikle anahtar kelimeler, içerikler ve Backlinkler ile sırlama arttırılır.
 

Toptan Maske ve Dezenfektan Sektöründe satış yapacaksanız eğer genellikle anahtar kelimelerinizin büyük bir çoğunluğu bellidir.

 
 • Toptan Maske
 • Toptan Dezenfektan
 • Maske Fiyatları
 • Dezenfektan Fiyatları
 • Dezenfektan Spreyi
 • Dezenfektan Standı
 

Gibi anahtar kelimeler bu sektörde ürün satan kişilerin genellikle üzerine çalışmalar yürüttüğü ve arama hacmi yüksek olan kelimelerdir. Sizler de bu kelimelere özel çalışmalar yaparak işinizi daha hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

 

İlgili İçerik; SEO Raporu Nasıl Hazırlanır?

 

Toptan Dezenfektan ve Toptan Maske SatışGoogle SEO

 

E-ticaret Sitenizi Ticimax İle Kurun

 

E-ticaret sitesi kurarak satış yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği Ticimax e-ticaret alt yapıları ile siz de e-ticaret sitenizi kurabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ticimax e-ticaret alt yapıları içerisinde bulunan ;

 
 • Konsept Tasarım
 • SEO VE Adwords Modülleri
 • Sosyal Medya Modülleri
 • Pazaryeri Entegrasyonu
 

Gibi özelliklerle e-ticaret sitenizi daha hızlı bir şekilde kurmanıza ve tüm iş süreçlerini yönetmenize olanak sağlamaktadır.

  

 

Ticimax E-ticaret paketleri ile ilgili kapsamlı bilgiler almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TİCİMAX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’ye ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret