Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

İçerikler;

E-ticaret sektörüne olan ilgi her geçen gün artış gösteriyor. Günümüzde birçok kişi e-ticaret için bir şirket kuruyor ve ardından internetten satış yapmaya başlıyor internetten ürün satan kişilerin ise en büyük amacının marka bilinirliğini ve satışlarını arttırmak olduğu herkes tarafından biliniyor.

 

E-ticaret ile internetten ürün satan işletmelerin;

 
 • E-ticaret süreçlerini yönetebilmek
 • Hedef kitlelerine ulaşmak
 • Marka imajını güçlendirmek
 • Marka Bilinirliğini arttırmak
 • Satış arttırmak
 

İçin belirli şeyleri göz önünde bulundurması gerekiyor. İşletmeler E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalara önem verdiği takdirde e-ticarette kısa sürede başarılı olabiliyor.

 

E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar adlı bu yazımızda sizlere e-ticaret yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek e-ticarette dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi alabilir ve bunları uygulayarak kısa süre içerisinde başarılı bir e-ticaret firması yaratabilirsiniz.

 

E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

E-ticaret Alt Yapısı Seçimi

 

E-ticaret ile internetten ürün satmak isteyen kişilerin büyük bölümü kendi e-ticaret siteleri üzerinden satış yapıyor. İşletmelerin bir e-ticaret sitesi kurarak satış yapmasında ise e-ticaret sitelerinden yapılan satışların kar oranlarının daha fazla olması etkin bir rol oynuyor. E-ticaret sitesi kurmak isteyen işletmelerin bir bölümü kendi e-ticaret sitelerini yazdırıyor bir bölümü ise ya açık kaynak kodlu e-ticaret alt yapılarını ya da hazır e-ticaret alt yapılarını tercih ediyor.

 
 • Hazır E-ticaret Alt Yapıları; E-ticaret firmalarının ihtiyacı olan bütün özellikleri içerisinde barındıran e-ticaret alt yapılarına verilen isimdir. Genellikle firmalar hazır e-ticaret alt yapıları ile çalışarak yazılımcı masraflarını azaltmakta ve hızlı bir şekilde internetten satış yapmaya başlamaktadır.
 • Açık Kaynak Kodlu E-ticaret Alt Yapıları; E-ticaret sitesi kurmak için kullanılan açık kaynak kodlu yazılımlar belirli firmalar tarafından geliştirilen ve yalnızca temel özelliklerin bulunduğu e-ticaret alt yapılarına verilen isimdir. Genellikle modül ve geliştirme masraflarının fazla olduğu bilinmektedir.
 • E-ticaret Sitesi Yazdırmak; Günümüzde çok olmasa da firmalar tarafından tercih edilen bir diğer e-ticaret sitesi kurma türü de e-ticaret sitesi yazdırmaktır. Genellikle yazılımcı masraflarının oldukça çok olduğu bilinmektedir.
 

E-ticaret’te başarılı olmak isteyen işletmeler yazılım süreçleri ile ilgilenmek yerine e-ticaret yapmaya odaklanmalıdır. Bu nedenle firmalar hazır e-ticaret alt yapılarını tercih ederek e-ticarete adım atmalıdır. Aksi halde açık kaynak kodlu yazılımlar veya e-ticaret sitesi yazdırmak tercih edildiğinde işletmelerin iş yükü ve maliyetleri artacaktır.

 

Hazır e-ticaret alt yapıları ile e-ticaret sitesi kurdurmak isteyen işletmelerin de alt yapı seçiminde dikkat etmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır;

 
 • E-ticaret alt yapılarının temel özellikleri
 • Pazaryeri, Kargo, Santral ve Sanal Pos Entegrasyonu
 • Desteklenen E-ticaret Modelleri
 • SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) Modülleri
 • E-ticarette Güvenliği sağlayan SSL, Güven Damgası, 3D Secure Yöntemi
 • Site Tasarım Özellikleri
 • Dijital Pazarlama Modülleri
 

Gibi birçok unsur e-ticaret sitesi kurarken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Sizler de E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar arasında bulunan bu unsurları göz önünde bulundurmalı ve e-ticarete doğru bir şekilde adım atmalısınız.

 

İlgili İçerik; E-Ticaret Paketleri

  

E-ticaret Sitesi Tasarımı

 

E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalardan bir diğeri ise e-ticaret sitesi tasarımıdır. E-ticaret sitesi kurarak internetten satış yapmak isteyen firmaların e-ticaret sitesi tasarımında oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Firmaların e-ticaret sitesi tasarımında dikkat etmesi gereken önemli noktalar şunlardır;

 
 • E-ticaret siteleri tasarlanırken hizmet verilecek sektöre uygun bir tema seçilmelidir.
 • Günümüzde internetten yapılan alışverişlerin %70’inden fazlası mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirildiği için e-ticaret siteleri mobil uyumlu yani responsive olarak tasarlanmalıdır.
 • E-ticaret sitesi tasarımında kullanılan renkler markanızın kimliği ile örtüşmelidir.
 • Banner ve Slider alanları üzerine çalışmalar yapılmalıdır. Bu alanlarda genellikle öne çıkan ürün, hizmet ve kampanyalar kullanıcılar ile paylaşılmalıdır. Bu firmaların satışlarını arttırmalarını sağlayacak önemli unsurlardandır.
 • E-ticaret sitesi tasarımında dikkat edilmesi gereken önemli bir diğer nokta ise ödeme sayfası tasarımıdır. Firmaların ödeme sayfaları müşterilerine güven vermelidir.
 • E-ticaret sitelerinde önemli sayfalardan birisi de iletişim sayfalarıdır. İletişim sayfalarında firmanızın iletişim bilgileri, adres bilgileri, müşteri hizmetleri numarası gibi bilgiler paylaşılmalıdır.
 • E-ticaret sitesi tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ürün ve hizmet sayfaları tasarımıdır. Ürün ve hizmet sayfalarınız profesyonel bir şekilde oluşturulmalıdır. Bununla beraber kullanılan görsellerin profesyonel bir şekilde çekilmesi ve ürün açıklamalarının da seo uyumlu bir şekilde kaleme alınması oldukça önemlidir.
 • Kampanya sayfası tasarımı yapacak olan e-ticaret firmaları bu sayfalarda net indirim oranları vermeye önem vermelidir. Bu sayfalarda tüketicileri yanıltacak bilgiler paylaşılmamalıdır.
 • E-ticaret firmaları için önemli bir sayfa türü olan sık sorulan sorular sayfasını tasarlarken ödeme, teslimat, müşteri güvenliği, iade ve değişim gibi konular hakkında tüketiciler açık bir şekilde bilgilendirilmelidir.
 • E-ticaret sitesi tasarımı yaparken işletmeler bir sık sorulan sorular sayfası tasarlamalı ve bu sayfa içerisinde müşterilerin genellikle bilgi almak istedikleri konular hakkında paylaşımlar yapmalıdır.
 • E-ticaret sitesi tasarlarken işletmelerin bir aram butonu koyması oldukça önemlidir. Arama butonları sayesinde müşteriler aradıkları ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabileceklerdir.
 • Sizler de e-ticaret sitenizi tasarlarken bunları göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu unsurlar mağazanızın güvenilir gözükmesini sağlayacak ve internetten satış yapmanızı kolaylaştıracaktır.
 

İlgili İçerik; E-ticarette Responsive Tasarım Neden Önemlidir?

 

E-ticaret Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır

 

Ürün ve Stok Yönetimi

 

E-ticaret firmaları bu sektörde doğru adımlar atmak ve başarılı olmak istiyorsa ürün ve stok yönetimi konusunda da oldukça dikkatli olmalıdır. Stok yönetiminde başarılı olmak isteyen firmaların tedarikçi seçimleri oldukça önemli bir konudur. Çalışacağınız tedarikçiyi seçerken;

 
 • Tedarikçinizin ürün çeşitliliği
 • Firmanıza olan uzaklığı
 • Teknolojiye hâkim olması
 • Kolay iletişime geçilebilir olması
 • İstenilen ürün ve hizmetleri hızlı bir şekilde temin edebilmesi
 

Gibi unsurları göz önünde bulundurarak bir tedarikçi seçimi yapmanız gerekmektedir. Böylece e-ticarette verdiğiniz hizmetlerin aksamasını engelleyebilir ve başarılı bir e-ticaret firması yaptığı gibi ürün ve stok olabilirsiniz. Genellikle e-ticaret firmaların yönetimi konusunda başarılı olmak için sizler de ikinci bir tedarikçi ile çalışabilirsiniz.

 

Tedarikçi seçimini doğru bir şekilde yapan e-ticaret firmalarının önem vermesi gereken bir diğer konu ise ürün seçimidir. Çünkü e-ticaret firmaları ürün seçimlerinde ne kadar dikkatli olurlarsa o kadar kolay bir şekilde hedef kitlelerini büyütebilmekte ve satışlarını arttırabilmektedir. E-ticaret firmanız için internetten satacak ürün bulurken;

 
 • İnternetten en çok satılan ürünler
 • Pazaryerlerinde en çok yorum alan ve satılan ürünler
 • Trend ürünler
 

Gibi ürün grupları arasında araştırmalar yapabilir ve böylece hızlı bir şekilde satacak ürünler bulabilirsiniz. Yapacağınız bu çalışmalar sayesinde sizler de satışlarınızı hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; Ürün Yönetimi Nedir?

 

E-ticaret Ürün ve Stok Yönetimi Nedir

 

Sipariş Yönetimi

 

E-ticaret yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir diğer e-ticaret süreci ise sipariş yönetimidir. Günümüzde e-ticaret firmaları sipariş süreçlerini iyi bir şekilde yönetebildiği takdirde kalıcı müşteriler yarattığı için sipariş yönetiminde başarılı olmak e-ticarette de başarılı olmanızı sağlayacaktır. Sipariş yönetimi konusunda e-ticaret firmalarının dikkat etmesi gereken unsurlar şunlardır;

 
 • E-ticaret firmaları stokta olmayan ürünlerini kolay bir şekilde fark etmeli ve tüketicilerinin de bu ürünleri fark edebilmesini sağlamalıdır.
 • Ürün ve hizmetler bazında bir indirim söz konusuysa işletmeler kategori ve ürün sayfalarında bu indirim onanın net bir şekilde gözükmesine önem vermelidir.
 • Alıcılar siparişlerini vermeden önce fatura bilgilerini görebilmeli ve bilgileri düzenleyebilmelidir.
 • Sipariş yönetimi yapmak isteyen e-ticaret firmalarının ürünlerin teslimat süreçleri ile ilgili müşterilerini bilgilendirmesi gerekmektedir. Özellikle ürün ekranlarında kullanılabilen aynı gün kargo, 2-3 iş günü içinde teslimat gibi etiketler ile kullanıcıların teslimat süreçleri hakkında bilgi alması sağlanmalıdır.
 • E-ticaret firmaları sipariş aldıktan sonra ürün ve hizmet satın alan kişilere SMS ve mail yolu ile siparişlerinin alındığına yönelik bildirimler yapmalıdır.
 • Müşteri hesap ekranlarında kullanıcıların e-ticaret siteniz üzerinden yaptığı diğer alışverişleri görmesini sağlamanız oldukça önemlidir.
 • İşletmeler kargo entegrasyonlarını kullanmalı ve e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kişilerin ürünlerini takip etmesini sağlamalıdır.
 • E-ticaret siteniz üzerinden alışveriş yapan müşterilere ürünleri hakkındaki ‘’ Siparişiniz Alındı’’ bildirimlerinin yanı sıra ‘’ Siparişiniz Hazırlanıyor’’, ‘’ Siparişiniz Kargoya Teslim Edildi’’, ‘’Siparişiniz Teslim Edildi’’ gibi bildirimleri de göndermeniz müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.
 

Sizler de sipariş yönetimi yaparken bu unsurları göz önünde bulundurabilir ve e-ticaret sitenizden alışveriş yapacak olan kişilerin sipariş takibi yapabilmesini kolaylaştırabilirsiniz. Böylece hem müşteri memnuniyetinizi arttırabilir hem de kalıcı müşteriler elde edebilirsiniz.

 

E-ticaret Sipariş Yönetimi Nedir

 

Garanti ve İade Süreçleri

 

E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalardan bir diğeri de iade ve garanti süreçleridir. E-ticaret firmaları bu süreçleri iyi yönetebildiği takdirde hem daha kolay kalıcı müşteriler elde edebilmekte hem de marka itibarını koruyabilmektedir. E-ticaret firmalarının garanti süreçleri ile ilgili dikkat etmesi gereken başlıca unsurlar şunlardır;

 
 • Ürün sayfalarında ürünlerin garanti süreleri belirtilmelidir.
 • Ürünlerin garanti şartlarının neler olduğu ve neleri kapsadığı belirtilmelidir.
 • İşletmeler, müşterilerinin garanti süreçlerinden kolay bir şekilde faydalanmasını sağlamalıdır.
 • Satış sonrasında müşteri hizmetleri tarafından alıcılar destek ve hizmet garantisi hakkında bilgilendirilmelidir.
 • Satıcılar ilgili garanti problemini çözemedikleri takdirde üretici ve alıcı arasında iletişim kurmalı ve problemin çözülmesini sağlamalıdır.
 

E-ticaret firmaları garanti süreçlerini yönettikleri kadar iade süreçlerini de yönetmeye önem vermelidir. İşletmelerin iade süreçlerini yönetirken dikkat etmesi gereken önemli unsurlar şunlardır;

 
 • Ürün sayfalarında iade prosedürünün nasıl işlediğine dair bilgiler mutlaka yer almalıdır.
 • Ürünlerin siparişten sonra ne kadar sürede iade edilebileceği ve kargo masraflarının kim tarafından karşılanacağına dair bilgiler iade süreçleri içerisinde gösterilmelidir.
 • Teslimat gecikmesi yaşanan durumlarda satıcılar, alıcılara siparişi iptal etme hakkı tanımalıdır.
 

E-ticarette iade ve garanti süreçleri ile ilgili dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar bunlardır. İşletmeler önemli olan bu unsurları göz önünde bulundurdukları takdirde e-ticarette doğru adımlar atabilmektedir.

 

E-ticaret Garanti ve İade Süreci

 

E-ticarette Güvenlik

 

E-ticaret ile internetten ürün satan işletmelerin E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar arasında bulunan bir diğer unsur ise e-ticarette güvenliktir. Çünkü günümüzde e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kişiler güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamak istemektedirler. Bu nedenle e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin e-ticarette güvenliği sağlaması oldukça önemlidir.

 

E-ticarette güvenliği sağlamak için genellikle e-ticaret firmaları tarafından; SSL Sertifikaları, 3D Secure ile ödeme yöntemi, Güven Damgası gibi sertifikalar ve yöntemler kullanılmaktadır. Bununla beraber e-ticaret firmaları tarafından müşterilerine güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayacakları göstermek için ETBİS kaydı da yapılmaktadır. E-ticaret yapan işletmelerin bu adımları tamamlaması oldukça önemlidir. Aksi halde işletmeler belirli tehditlerle baş başa kalacaklardır. Bunlar;

 
 • E-ticaret sitesinin hacklenmesi
 • Verilerin dışarıya sızdırılması
 • Müşteri kredi kartı bilgilerinin çalınması
  Gibi durumlardır. Fakat işletmeler e-ticarette güvenliği sağlayan yukarıdaki unsurlara dikkat ettikleri takdirde;

 

 
 • Müşteri bilgilerinin sızdırılmasının önüne geçebilmektedir.
 • Kullanıcılar 3d Secure yöntemi ile ödeme yaptıkları için kredi kartı bilgilerinin sızdırılması imkansızlaşmaktadır.
 • E-ticaret siteleri güven verdiği için satış oranları yükselmektedir.
 • E-ticarette sahteciliğin önüne geçilmektedir.
 

Sizler de e-ticaret yaparken bu uygulamaları, sertifikaları ve damgaları kullanarak müşterilerinizin güvenli alışveriş deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem daha kolay kalıcı müşteriler elde edebilir hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; SSL Sertifikası Nedir, Ne İşe Yarar?

 

İlgili İçerik; Güven Damgası Nedir?E-ticaret Güvenlik Nasıl Sağlanır

 

Arama Motoru Optimizasyonu

 

E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar arasında bulunan ve önemli bir nokta olan arama motoru optimizasyonu e-ticaret firmaları için oldukça önemlidir.

 

Günümüzde internet üzerinden ürün ve hizmet satın almak isteyen kişilerin büyük bölümü ilk aramalarını arama motorlarında gerçekleştirmektedir ve arama motorları üzerinde sıralanan e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapmaktadır. Bu nedenle e-ticaret firmalarının aram motoru optimizasyonu yapması hedef kitlelerinde yer alan kişilere daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Bu da işletmelerin satışlarını arttıracak en önemli unsurlardan birisidir.

 

E-ticaret firmaları arama motoru optimizasyonu yaparken şu unsurları göz önünde bulundurmalıdır;

 
 • Ürün, hizmet ve kategori sayfalarında anahtar kelimeler ile çalışmalar yapılmalıdır.
 • Kısa anahtar kelimeler ile uzun kuyruklu anahtar kelimelerin kullanılması da oldukça önemlidir.
 • E-ticaret sitelerinde yer alan css ve java kodlarının küçültülmesi gerekmektedir. Bu kodların küçültülmesi e-ticaret sitenizin hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlayacaktır ve bu da SEO sıralamalarınızı olumlu etkileyecektir.
 • E-ticaret firmaları ürün, hizmet ve kategori sayfalarında bulunan görselleri optimize etmelidir.
 • Sitelerde SEO uyumlu linkler kullanılmalıdır.
 • E-ticaret firmaları site içi seo çalışmaları ve site dışı seo çalışmaları yapmaya önem vermelidir.
 • Sayfaların yüklenme hızı düşürülmelidir.
 • E-ticaret siteleri tasarlanırken kullanıcı dostu e-ticaret sitelerinin tasarlanması oldukça önemlidir
 

E-ticaret siteniz için yapacağınız SEO çalışmalarında sizler de bu noktalara dikkat ederek e-ticaret sitenizin Google sıralamalarını yükseltebilirsiniz. Böylece hem daha fazla kişiye ulaşabilir hem de satışlarınızı hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; SEO Rehberi


E-ticaret Arama Motoru Optimizasyonu

 

Dijital Pazarlama Çalışmaları

 

E-ticaret siteleri hedef kitlelerinde yer alan kişilere ulaşabilmek için genellikle ürün, hizmet ve kampanya tanıtımına yönelik dijital pazarlama çalışmaları yapmaktadır. E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar arasında yer alan dijital pazarlama çalışmaları işletmelerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. E-ticaret firmaları dijital pazarlama çalışmaları yaparken şu unsurları göz önünde bulundurmalıdır;

 
 • Reklam ve tanıtım çalışmalarında hedef kitle doğru bir şekilde belirlenmelidir.
 • İşletmeler post tasarımına önem vermelidir.
 • Postlarda kullanılacak görseller sosyal medya platformlarının görsel boyutlarına göre düzenlemelidir.
 • Metinlerde kullanıcıya bilgi veren ve harekete geçmelerini sağlayan cümlelerin kullanılması oldukça önemlidir.
 • Reklam metinlerinde hashtag kullanılması gerekmektedir.
 • Reklam bütçesinin doğru bir şekilde ayarlanması e-ticaret firmaları tarafından oldukça önemlidir.
 

Sizler de bunları göz önünde bulundurarak dijital pazarlama çalışmaları yapabilir ve hedef kitlenizde yer alan kişilere daha kolay bir şekilde ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; 2021 Sosyal Medya Görsel ve Video Boyutları

 

İlgili İçerik; Instagram'dan Satış Yapma Teknikleri ile Satışlarınızı ArttırınE-ticaret Dijital Pazarlama Çalışmaları

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi

 

E-ticaret firmalarının e-ticaret süreçlerini iyi bir şekilde yönetebilmesi ve kalıcı müşteriler edinebilmesi için müşteri ilişkileri yönetimine önem vermesi gerekmektedir. Müşteri ilişkileri yönetiminde işletmelerin dikkat etmesi gereken başlıca noktalar şunlardır;

 
 • İşletmeler e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapan kişileri yalnızca müşteri olarak görmemelidir.
 • Alışveriş süreçleri sonrasında da müşterileri ile iletişime geçmelidir.
 • Özel günler, bayram dönemleri ve doğum günü gibi müşterileriniz için önemli olan günlerde e-mail ya da SMS ile onların özel günlerini kutlamanız oldukça önemlidir.
 • Müşterilerinizin işletmeniz ile kolay bir şekilde iletişime geçmesini sağlamak için e-ticaret sitenizde canlı destek araçlarına yer vermeniz oldukça önemlidir.
 

Sizler de bu unsurları göz önünde bulundurarak müşteri ilişkilerinizi daha kolay bir şekilde yönetebilir ve kalıcı müşteriler elde edebilirsiniz.E-ticaret Müşteri İlişkisi Yönetimi

 

Ticimax ile E-ticarette Başarılı Olun

 

E-ticaret sitesi kurmak ve internetten ürün satmak isteyen kişi ve işletmelerin en çok tercih ettiği firma olan Ticimax, E-ticaret Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktaları sizler için düşünen ve e-ticaret alt yapısını ona göre şekillendiren bir e-ticaret alt yapısıdır. Sizler de e-ticaret süreçlerinizde Ticimax’ı tercih ederek hızlı bir şekilde e-ticaret sitenizi kurabilir ve internetten ürün satmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

 

 

 

Ticimax ile çalışmak istiyorsanız demo talep formunu doldurabilir ve 15 günlük deneme süresinin ardından e-ticarette doğru adımlar atabilirsiniz. Ticimax ile ilgili daha fazla haber almak için Ticimax’ı Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TİCİMAX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’ye ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret