Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax'ın 2021'de En Çok Okunan ve İzlenen 10 İçeriği

2021 yılını uğurlarken Ticimax olarak yıl boyunca hazırlamış olduğumuz içerikler ile okurlarımızın E-ticaret sektörü hakkında bir çok bilgiye erişmelerini sağladık. Bunun yanı sıra e-ihracat, sosyal medya, pazarlama stratejileri gibi bir çok konuyu baz alan içerikle bilgilerimizi geliştirdik.

 

Paylaşmış olduğumuz e-bültenler, ve video içerikleri ile 2021'i dolu dolu geçirdik. Bu yolculukta okurların ve izleyenlerin en çok etkileşim gösterdiği blog ve video içeriklerini bu yazımızda topladık.Ticimax'ın 2021'de En Çok Okunan ve İzlenen 10 İçerikleri

 

E-ticaret Nedir, Nasıl Yapılır?

 

E-ticaret ile internetten ürün satmak isteyen kişiler için hazırladığımız E-ticaret Nedir, Nasıl Yapılır adlı bu yazımızda sizlere e-ticaret hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bununla beraber e-ticaret nasıl yapılır sorunuzu da yanıtlandıracağız. Sizler de bu yazımızı inceleyerek e-ticaret hakkında bilgi edinebilir ve e-ticaret süreçlerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Ticimax E-ticaret Nedir Nasıl Yapılır Rehberi
 

İçeriğe git

 

Trendyol’da Satış Yapmak için Bilmeniz Gerekenler

 

Siz de online satışa yeni başlayacak bir girişimci veya şirket sahibiyseniz Trendyol’dan kendinize bir mağaza açabilir ve geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek e-ticaret hayatınıza başlayabilirsiniz. Trendyol’da Satış Yapmak için Bilmeniz Gerekenleri sizler için derledik.

 

Trendyolda Ürün Nasıl Satılır
 

İçeriğe git

 

İnternette En Çok Satılan Ürünler, Ne Satılır?

 

İnternetten satılacak ürün tavsiyeleri yazımızda internetten ne satabilirim? sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Rekabet ortamının her geçen yıl daha da arttığı e-ticarette en çok satılan ürünler ile e-ticarette en popüler ürünler konusunda fikir sahibi olarak online pazarda yerinizi almak mümkündür. Yazımızdan trend ürünlere ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

 

İnternetten Satılacak Ürün Tavsiyeleri
 

İçeriğe git

 

Pazaryerleri Komisyon Oranları

 

E-ticaret’in her geçen gün artan ivmesiyle pazaryerleri, farklı kategorilerde yapılan ürün satışları için komisyon oranları belirlemiş ve satıcıların yaptığı KDV dahil satışlar üzerinden bu komisyon oranlarını kesmektedir. Pazaryerleri Komisyon Oranları adlı yazımızda sizlere Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor ve N11 komisyon oranları hakkında bilgi vereceğiz.

 

Pazaryeri Komisyon Oranları
 

İçeriğe git

 

Stoksuz E-Ticaret Nedir? Stoksuz Satış Nasıl Yapılır?

 

Stoksuz E-Ticaret Nedir, Stoksuz Satış Nasıl Yapılır adlı bu yazımızda sizlere Stoksuz E-ticaret hakkında bilgi vereceğiz ve dropshipping ile ilgili önemli detaylardan bahsedeceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve stoksuz e-ticaret hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Stoksuz E-Ticaret Dropshipping Nedir, Stoksuz Satış Dropshipping Nasıl Yapılır?
 

İçeriğe git

 

Instagram'dan Satış Yapma Teknikleri ile Satışlarınızı Arttırın

 

E-ticaret ile internetten ürün satan veya satmak isteyen firmaların ürünlerini sergileyeceği platformlardan biri de Instagram'dır. Instagram'da Etkili Satış Yapma Rehberi, Teknikleri adlı bu yazımızda, Instagram'ın satış alanında bizlere ne gibi imkanlar sunduğu ve Türkiye’de Instagram satışının nasıl yapıldığı konusunda bilgiler vereceğiz.

 

Instagram'dan En Çok Satılan Ürünler
 

İçeriğe git

 

0'dan E-ticarete Başladılar! Şimdi 1 Günde Binlerce Kargo Çıkıyorlar!

 

E-ticarete sıfırdan başladılar ve eticaret altyapılarını Ticimax’a emanet ettiler! Şu anda yurt içi ve yurt dışına satış yapıyorlar. E-ticarette kendi sektörlerinin öncüsü oldular. Siz de Ticimax​ altyapısıyla kendi e-ticaret​ sitenizi açın, ürünlerinizi dünyaya satmaya başlayın! E-ticaret kazançlarınızı arttırın.

 

 
 

Pandemide E-ticaret Yaparak İşini Geri Kazandı! | E-ticaret Başarı Hikayesi

 

www.herkeselazim.com.tr Kurucusu Erdem Silay, e-ticaret başarı hikayesini, pandemi sürecinde e-ticaretin önemini ve Ticimax'ın, e-ticaret​ sitelerine ve markalarına sağladığı katkıyı anlatıyor.

 

15 yıllık fotoğrafçılık eğitmenliği tecrübesini e-ticarete taşıdı. Deneyimlerini kullanarak e-ticarette başarı oldu. E-ticarete başlama ve süreçleri yönetme konusunda çekinceleri vardı. Ancak hepsini Ticimax ile aştı ve işini e-ticarete taşıdı.

 

 
 

Ünlü Markaların E-ticaret Deneyimleri: Avva | Chakra | Saray Muhallebecisi

  
 

Avva, Chakra ve Saray Muhhallebecisi e-ticaret deneyimlerini anlatıyorlar. E-ticaretin öncüleri altyapılarını Ticimax’a emanet ettiler!

 

 

 

Osso Aksesuar | E-ticaret Başarı Hikayesi

 

www.ossoaksesuar.com Kurucu Ortağı Ahsen Biriken, e-ticaret başarı hikayesini, pandemi sürecinde e-ticaretin önemini ve Ticimax'ın, eticaret sitelerine ve markalarına sağladığı katkıyı anlatıyor.

 

 
 

Bonus İçerik - Deniz Butik E-ticaret Operasyon Süreçlerini Yerinde Gördük!

 

E-ticarete başlamak isteyenlerin, e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapanların merak ettiği e-ticaret operasyon süreçleri hakkında harika bir video hazırladık.

 

Deniz Butik'e bir baskın gerçekleştirerek e-ticaret operasyon süreçlerinin nasıl olduğunu yerinde gördük ve deneyimledik.

 

 

 

 

Ticimax ile çalışmak istiyorsanız demo talep formunu doldurabilir ve 15 günlük deneme süresinin ardından e-ticarette doğru adımlar atabilirsiniz. Ticimax ile ilgili daha fazla haber almak için Ticimax’ı Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret ile ilgili kapsamlı bilgi almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret